1 / 3
Pezo 207
3 €
29.05.2023 11:38

Велес / Велес

Марка:

Peugeot

Модел:

207

Година:

2009

Гориво:

Бензин

Километри:

150000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

04.2024

Сила на моторот:

53 kw / 72 ks

Kласа на емисија:

Останато

Extra cena.....Se prodava pezo 207 1.4 benzin 2009god prva reg. 2010 kolata ne e uvezena od prv gazda kupena kolata ja imame 6godini redovno servisirana pred 1000km e praven mal i golem servis kolata e stegnata na voznja motor menjac odlicen ni da tropne ni da cukne,ima klima odlicno ladi, centralno so dva kluca, elektronika, poveke inf na 076566288 (bes nikakvo doponitelno vlozuvanje po kolata)

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

BOBAN
Потврден огласувач
076566288
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам