1 / 6
KTM SX-F 450
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

29.03.2023 19:03

Битола / Битола

Марка:

KTM

Вид:

Крос / Ендуро

Година:

2022

Модел:

SX-F 450

Se prodava KTM sx-f 450 2022godina na 104.5 sati motoro mozi i so oprema i bes oprema da se prodaj na nego ima ohlis mortizeri i drzac za prednica. Servisiran redovno. tocno pred 1h ima nov klip. Cena po dogovor na lice mesto.
078-297-245 Hristijan

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Filip
Потврден огласувач
071734707
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам