1 / 6
ПЛАЦОВИ ВО НОВ ДОЈРАН
1 €
30.03.2023 21:04

Дојран / Гевгелија

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

11000 m²

Тип на земјиште:

Градежно

• Се продаваат плацови на влезот во Нов Дојран, се наоѓаат на атрактивна локација до самиот пат спроти Апартмани Дан-Дар на вкупна површина од околу 11.000м2 Градежно неизградено земјиште, со водоводна и колекторска инфраструктура.
• 300-400м воздушна линија до Езерото.
• 50-100м до основното училиште Кочо Рацин.

• Мирно место, пред вас имате бесценета природа, злато за вашите очи и рај за вашата душа
• Земјиштето не подлежи на вода
• Чист имотен лист.

• Цена и квадратура по договор во зависност од местоположбата на плацот.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Елена
Потврден огласувач
075241522
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам