Se.prodaba VW Vento
100 €
30.03.2023 21:11

Делчево / Делчево

Испраќам по карго    

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Vento

Година:

1996

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Зелена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

02.2023

Сила на моторот:

66 kw / 90 ks

Kласа на емисија:

Еуро 6

Se.prodava.Vento.na.delovi.Motor.prodaden.se.drugo.ima

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Miki
Потврден огласувач
075648991
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам