1 / 11
VW GOLF 6 2.0 TDI 110 ks.2010 g.HIGHLINE!!
7.500 €
30.03.2023 21:53

Делчево / Делчево

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Golf

Година:

2010

Гориво:

Дизел

Километри:

180000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

07.2023

Сила на моторот:

81 kw / 110 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

VW GOLF 6 2.0 TDI 110 ks.2010 g.HIGHLINE!!
So mnogu oprema I mnogu socuvano so novi gumi I kompletno servisirana.071 555 599 I registrirana 071 555 599

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Polovni avtomobili
Потврден огласувач
071555599
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам