1 / 4
Se prodava kukja vo s. Arangjel so imot 30.000m2
1 €
13.05.2023 08:40

Кичево

Број на соби:

8

Квадратура:

132 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Друго

Дворна површина:

1200 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Наместен

Година на градба:

2000

Година на реновирање:

2000

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

2

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Југ

Se prodava kukja vo s. Arangjel Kicevsko so imot od 30.000m2 od koj pogolemiot del od imotot e povrzan i so pat, vo gradezen reon vo blizina na kukji koe moze da se koristi za povekje nameni vo zaviosnost od idei.

Za povekje informacii na tel. 070-318-320 Vlatko
Agencija za nedviznosti Okey- Kicevo

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од: Претпријатие

Агенција за недвижности Оkey
Булевар Ослободување 27/2-1 Кичево
Потврден огласувач
070 318 320
Испрати Е-маил до огласувачот

Se prodava kukja vo Kicevo

75000 €

Se prodava kukja vo Kicevo

170000 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам