1 / 8
Opel zafira 1.9cdti
3.250 €
3.650 €
04.06.2023 11:08

Велес / Велес

Марка:

Opel

Модел:

Zafira

Година:

2005

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Моноволумен

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

08.2023

Сила на моторот:

74 kw / 101 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Manuel so 6 brzini
6+1
74kw
Smenti zadni diskovi plocki novi so faktura
Nov akumlator
Cenata e fiksna ne se javuvajte za poniska cena

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Saliev
Потврден огласувач
077521143
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам