iPhone 12 pro kako nov 87% battery health
500 €
29.05.2023 10:39

Кичево

Марка:

Apple ( iPhone)

Модел:

12 pro

Боја:

Green

Интерна меморија:

128 GB

РАМ меморија:

4 GB

Големина на екранот:

5,5 - 5,9" инчи

iPhone 12 pro bes edna tocka nigde sve orginal na nego nikogash ne otvoren ot shvajcarija

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

samsung
Потврден огласувач
071976882
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам