1 / 1
Gondola za ovosje i zelencuk za piljara/Гондола за пиљара
35.000 МКД
Цената не е фиксна
13.05.2023 17:21

Скопје Центар / Скопје

Се продава дрвена гондола за овошје и зеленчук за пиљара/ маркет
Должина на гондолата: 420 см
Цената на гондолата е 35000 ден до 20.05, а потоа 42000 ден

Целе 070 266 037

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Дукани и опрема

Се продава од:

Целе
Потврден огласувач
070266037
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам