1 / 1
Kirby Avalir 2 NOV
1.990 €
Цената не е фиксна
2.190 €
07.06.2023 13:40

Бутел / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Bukfalno Nova ne koristena .

Категорија: Дом и Градина / Домашни Алати и машини, Прибор / Машини

Се продава од:

Muki
Потврден огласувач
071328684
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам