1 / 7
Jakkuzi!!!
6.790 €
14.05.2023 22:23

Делчево / Делчево

Состојба на предмет
Нов

Prodazba i proizvotstvo na jakkuzi na golemo i malo,proizvedeni vo Makedonija!
Za podetalni informacii na telefon!
Cenite se vo zavisnost od tipot i goleminata.
Broj za kontakt:00389 76 893 789

Категорија: Продавници, Трговија / Градина, Хортикултура

Се продава од:

Sinisha
Потврден огласувач
076893789
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам