1 / 1
Плац во Струмица
20 €
Цената не е фиксна
30.05.2023 13:00

Струмица / Струмица

Квадратура:

2711 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Се продаваат 2 плаца во Струмица (КП - 6215/58 и 6512/87) градежно неизградено земјиште со квадратура од 2.711 м2. Плацевите се продаваат во пакет, како еден.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Кирил
Потврден огласувач
078383966
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам