Се продаваат станови во припор
1.050 €
02.06.2023 13:00

Ранковце / Крива Паланка

Број на соби:

3

Квадратура:

50 m²

Греење:

Централно

Спрат:

1 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Во градба

Опрема:

Празен

Лифт:

Да

Година на градба:

2023

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југоисток

Се продаваат станови во припор од 48м2 до 81м2

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Златко Ангеловски
Потврден огласувач
075426244
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам