1 / 3
Se prodava mikser
6.500 €
Со вклучен ДДВ
20.05.2023 18:41

Куманово / Куманово

nikter za beton 4x4 laburdini italijansko so kapacitet na beton 2 m kubni .Ispravno se funkcionira moze da se proba vo sekoje vreme .Bez zameni. samo za. kes . So novi gumi site 4 .Cena 6500 evra .
tel 070313 598 i 071 315 103
napomena mikserceto samo se polni so pesok i cement samo se prazni so gotov beton .

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини / Виљушкар / Градежни машини

Се продава од:

Katarina
Потврден огласувач
075411666
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам