1 / 5
Reno clio
8.300 €
24.05.2023 14:22

Скопје Центар / Скопје

Марка:

Renault

Модел:

Clio

Година:

2015

Гориво:

Дизел

Километри:

130000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

03.2024

Сила на моторот:

75 kw / 102 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Kolata e so full oprema pred mesec dena servisiran golem servis
Set llamella potisna ploca ..

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Fuat
Потврден огласувач
070700677
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам