1 / 10
Chevrolet Spark 1.0 68k.s benzin/plin Extra 2011god
3.900 €
3.999 €
08.06.2023 13:00

Карпош / Скопје

Марка:

Chevrolet

Модел:

Spark

Година:

2011

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

120000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

07.2023

Сила на моторот:

50 kw / 68 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

☎️ 078 44 77 44
Cena : 3.900€
Chevrolet Spark 1.0/68k.s BENZIN/LPG, KLIMA 2011g
Registriran do 14.07.2023,
novi gumi,servisiran
(ulje,filtri,antifriz),odlichen.
Potroshuvacka 5l/100km 120.000km, bez maana.
Oprema : RadioCD,BordKompjuter,Komandi na volan,
Elektrika na Prozori i retrevizori,Sistem za Prolizguvanje,Abs
Servo,CentralnaBrava,
Halogenki...Extra e Sparkot

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам