1 / 6
НОВА МАСКА МАСКИ ЗА ЛИЦЕ ЗАШТИТА ОД СТУД ТЕРМО НОВИ
250 МКД
27.11.2019 21:12

Аеродром / Скопје

Состојба на предмет
Нов

NAPRAVENI ZA VO ZIMA ZA SKIJANJE, VOZENJE NA MOTOR, TRCANJE ILI EDNOSTAVNO ZA SETANJE.

MODELI: Crna i so aplikacija (kostur)

* DOLZINA: 52 cm
* VISINA: 25 cm
* FLEKSIBILNI I MEKI
* MNOGU TOPLAT I LESNI ZA NOSENJE
* SOVRSENI ZA ZASTITA OD STUD, SNEG, VETAR I SONCE VO ZIMA
* SO OTVOR NA NOSOT ZA DISENJE
* NOV SISTEM NA VENTILACIJA ZA LESNO DISENJE I GO ELIMINIRA MIRISOT OD USTA

ISPORAKA NIZ CELA MAKEDONIJA

acezveki@hotmail.com

078 665 070

Категорија: Спортска опрема и активности / Jogging / Облека

Се продава од:

Ace
AERODROM
Потврден огласувач
072262035
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам