1 / 8
ПЕЧКИ НА ПЕЛЕТИ
1 МКД
Цената не е фиксна
12.05.2022 13:26

Кочани

Се продаваат пеки на пелети разни модели со јачина од 6KW до 13KW.
За подетални информации www.filadelfija.com.mk или на телефон 033-279-654.

Категорија: Продавници, Трговија / Продавници за бела техника и ТV/Hi-Fi

Се продава од: Претпријатие

Дооел Филаделфија
Кеј на револуцијата бр.14
Потврден огласувач
078344562 078344561 078344749
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам