1 / 12
PVC Roletni, AL. roletni, venecijaer, komarnici, variolajt..
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

11.08.2022 19:07

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Монтажа и сервис на ПВЦ ролетни, алуминиумски ролетни, ПВЦ хармоника врати, комарници (плисе - хармоника, роло и фиксен).
______________________________________
ПВЦ ролетни - правоаголна кутија и заоблена (полукружна) кутија. За квадратура над 15м2 следува попуст.
______________________________________
Алуминиумски ролетни со два вида на кутија, заоблена и прекршена.
______________________________________
Комарници - роло, фиксен( на шарки), шибер и плисе (хармоника) комарник. Сите типови на комарници се во алуминиумска рамка.
______________________________________
Затворање и опшивка на тераси со ролетни и хармоника врати.
______________________________________
Нудиме монтажа и сервис на венецијанер ролетни со ширина од 16мм и 25мм, повеке од 45 видови на дизајни и бои од израелско и италијанско производство, како и дрвен венецијанер од 25мм, 50мм и 75мм.
______________________________________

Вариолајт завеси од различни типови на платна и од различни производители, со цена од 13 евра м2.
______________________________________
Зебра и Роло завеси во повеке видови дизајни и бои и со различен степен на пропустливост на светлина.
______________________________________
Долгогодишна работа и искуство околу монтажа и сервис на горенаведените производи.
______________________________________
Доколку ви се потребни информации и нарачки можете да се обратите на 070/426080 или на vanconikov@gmail.com.

Категорија: Услуги, Сервисери / Градење, Реновирање / Ролетари

Се продава од: Претпријатие

Ванчо
Потврден огласувач
070426080
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам