1 / 10
korpusen mebel po merka
12.000 МКД
Цената не е фиксна
23.02.2019 10:58

Прилеп

Состојба на предмет
Нов

izrabotuvame sekakov vid na korpusen mebel od iverica mediapan laminat i dr.
klub masicki od 1500den
komodi od 2500-3500-4500den
koklici od 350-450-550den
kom.biro od 1500-2000-2500den
kujna od oplemeneta iverica 4elementi 1.60cm za samo 10 000den
kujna od AGT mediapanska lajsna 4 elementi 1.60cm za samo 12 000den
kujna od mediapan 4 elementi 1.60 za samo 14 000den
CENITE SE ZA MALOPRODAZBA

MOZI I NA GOLEMO CENITE SE DOSTA POVOLNI

Категорија: Продавници, Трговија / Салони за мебел

Се продава од:

ilko
Потврден огласувач
076986464
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам