1 / 12
PROIZVODSTVO NA POLUKRUZNI FOTELJI I DVOSEDI
По Договор
21.12.2021 19:53

Кисела Вода / Скопје

Состојба на предмет
Нов

IZRABOTUVAM NEKOLKU MODELI NA POLUKRUZNI FOTELJI KAKO I DVOSEDI SEKAKOV VID NA TABURETKI SO VAS IZBOR NA EKO KOZA ILI PLATNO ISTO TAKA I TAPACIRAME SEKAKOV VID NA MEBEL EKSTRA CENI KVALITET SO NAS PREVOZ ZA POGOLEMA KOLICINA DODATEN POPUST

Категорија: Продавници, Трговија / Салони за мебел

Се продава од:

Dame Mebel
serdarot 69
Потврден огласувач
071629225
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам