1 / 9
IZRABOTKA NA DVOSEDI I FOTELJI POLUKRUZNI
По Договор
21.12.2021 19:53

Кисела Вода / Скопје

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

PROIZVODSTVO NA KOCKA POLUKRUZNI FOTELJI SOFI CHESTER VO POVEKJE DIMENZII I SITE BOI
ZA POVEKJE SLIKI MOZETE DA VIDITE NA
FACEBOOK KLUB FOTELJI
INSTAGRAM KLUBFOTELJI

Категорија: Продавници, Трговија / Салони за мебел

Се продава од:

Dame Mebel
serdarot 69
Потврден огласувач
071629225
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам