1 / 1
Roletni,Venecijanki
1 €
Денес 13:00

Кисела Вода / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Roletar montira samo venecijan, variolajt,komarnici i zebra zavesa so neogranicena garancija.
Lice za kontakt : Fote Stavrovski - 075410208.

Категорија: Услуги, Сервисери / Градење, Реновирање / Ролетари

Се продава од:

Fote
Потврден огласувач
075410208
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам