1 / 12
Apartmani VINCE - vednas do zicarnicata
1 МКД
Цената не е фиксна
05.06.2023 16:54

Крушево / Крушево

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

90 m²

Спрат:

1

Греење:

Струја

Издаваме три нови апартмани, веднаш до жичарницата. Два апартмани се со три кревети и еден со четири кревети. Апартманите располагаат со сопствена кујна (комплетно опремена), сопствено купатило, фен, пегла, кабелска ТВ и Wi-Fi интернет, сопствен паркинг. Греењето е на струја. Цена по договор. Повелете, Ве очекуваме.

www.vinceapartmani.com.mk

Категорија: Недвижности / Соби

Се продава од:

Ѓоко
Потврден огласувач
076408909
070364515
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам