1 / 8
Gumi 120/70 ZR17 i 160/60 ZR17 SPORT FORCE
5.950 МКД
Цената е фиксна
Со вклучен ДДВ
08.04.2021 19:12

Скопје Центар / Скопје

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Марка:

Kawasaki

Вид:

Спортски

Година:

1999

Модел:

600

Gumi 120/70 ZR17 i 160/60 ZR17 SPORT FORCEИмаме на лагер, може да се купи веднаш преку интернет од: motoparts.com.mk
достава за 1 ден низ цела Македонија, плаќање при превземање

www.motoparts.com.mk

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

МОТОДЕЛОВИ - Велес
ул.Благој Ѓорев бр.152 Велес
Потврден огласувач
043522757
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам