1 / 7
Prodavam delovi za pikado
По Договор
23.04.2021 09:25

Скопје

Состојба на предмет
Нов

Prodavam delovi za pikado, meti, folii, gumi, perki, vrvovi, zelevca se sto e povrzano so pikada.
Prodavam fudbalce fabi vo solidna sostojba cena 250e.

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Забавни игри и Играчки / Пикадо

Се продава од:

sadik
Потврден огласувач
2792171.075892559
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам