1 / 3
ИМПЕРИЈА НЕДВИЖНОСТИ - Стан 95м2
85.000 €
17.11.2022 18:57

Охрид / Охрид

Број на соби:

3

Квадратура:

95 m²

Греење:

Друго

Спрат:

4 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Стар

Опрема:

Полу наместен

Лифт:

Не

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Југ

Адреса:

охрид

Се продава стан со површина 95м2 (дневна со трпезарија,посебна кујна,две спални,купатило,ходник,тераса).
Кат - 4
Јужна страна
Станот се наоѓа на ул.Галичица
Шифра Ц22/15
Агенцијата во понуда ги има скоро сите недвижности што се на продажба во Охрид.
Цените на недвижностите секогаш ги презентираме автентично дадени од сопственикот.

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

ИМПЕРИЈА
Булевар Туристичка 36А
Потврден огласувач
078 22 82 33
Испрати Е-маил до огласувачот

ИМПЕРИЈА – Луксузен стан

100000 €

ИМПЕРИЈА НЕДВИЖНОСТИ –Стан во строг центар

126000 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам