1 / 10
SE IZDAVA STAN DE LUX VO STROG CENTAR NA OHRID
1 €
07.10.2022 13:36

Охрид / Охрид

SE IZDAVA STAN DE LUX,NOVA GRADBA, VO STROG CENTAR, NA TURISTICKA, DO OHRIDSKA BANKA, VEDNAS DO HOTEL MONTENEGRO, SO POGLED SAMOILOVI TVRDINI.
STANOT RASPOLAGA SO DVE SPALNI SOBI, OGROMEN DNEVEN PRESTOJ SO OPREMENA KUJNA, TOALET, TERASI OD SITE SOBI !

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Апартмани

Се продава од:

lepa
Потврден огласувач
070331319
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам