1 / 3
ZVUCNICI RAZNI EVTINI I KVALITETNI LD
100 МКД
Цената не е фиксна
16.05.2022 19:16

Битола / Битола

PRODAVAM ZVUCNICI EI NIS DEMONTIRANI OD RADIA I TELEVIZORI . CENA PO 100 den. I PO 50 den
SLUSALKITE SE PRODADENI

Категорија: Музички инструменти и опрема / Опрема за музички инструменти / Озвучување

Се продава / Можна е замена од:

Ljupco
Потврден огласувач
075348504
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам