1 / 12
Apartman ,,SIMONA,,- CENTAR
По Договор
19.08.2022 11:35

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

2

Квадратура:

41 m²

Греење:

Струја

Спрат:

2 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Наместен

Лифт:

Да

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југоисток

Апартманот ,,СИМОНА,, се наога во Центарот на градот (во близина на Охридска Банка), на 10 мин. пешачење до Пристаништето. 42 м2 ,нова градба . На втор кат, со лифт .
Комплетно опремена дневна соба и трпезарија (фрижидер, шпорет, кабловска ТВ) со излез на тераса од 7 м2 и една спална соба со дупли кревет и еден единечен лежај (обезбедени пешкири).

Обезбеден е сопствен паркинг.

Категоризиран е во Општина Охрид, со лежаи од прва категорија.
Kapacitet 4-5 lica

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Zaneta
Потврден огласувач
0038975699716
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам