1 / 12
DELOVI/ДЕЛОВИ - ZASTAVA TURBOZETA
100 МКД
30.01.2023 10:47

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

• АДИТИВ ПРОТИВ ЗАМРЗНУВАЊЕ на НАФТА
• КНИГА - Zastava TurboZeta
• КАЗАНЧЕ со МОТОР за БРИСАЧИ 24V
• КОМПРЕСОРСКО ЦРЕВО за ПУМПАЊЕ ГУМИ за ТОВАРНИ ВОЗИЛА
• КЛИНАСТ РЕБРАСТ КАИШ - Zastava TurboZeta
• КЛИНАСТ КАИШ 9.5 x 1300 La - Zastava 650
• КЛИН за ВЛЕЧЕЊЕ
• КОПАЧ - ЛОПАТА
• КЛУЧ за ТРКАЛА
• ЛАНЦИ за СНЕГ R-16 - /Zastava IVECO/
• МАСКА за ДЕСЕН ФАР - Zastava TurboZeta
• МЕТЛИЦИ - БРИСАЧИ
• МАСТ за ПОДМАЧКУВАЊЕ /ЗЕЛЕНА и ЖОЛТА/ на ЛАГЕРИ, ЗГЛОБОВИ, СПОНИ, ЈАБУЧИЦИ.
• ПОЈАС за БАНДАЖ
• СЕТ НОВИ САЈЛИ за РАЧНА КОЧНИЦА
• СИЈАЛИЦИ 24V, ПОЗИЦИОНИ, ШТОП СВЕТЛА, ХАЛОГЕНКИ H4/100/90W, РЕЛЕИ, ОСИГУРАЧИ
• СЕТ ГУМИЦИ за КОЧИОНА ГЛАВНА ПУМПА, КОЧИОНИ ЦИЛИНДАР за ТОЧАК, ПОМОШНА ДОЛНА КУМПЛУНГ ПУМПА
* ТАХОГРАФ за ТАМ 5000, ФАП
• ТАХОГРАФСКИ ЛЕНТИ 125 км /Оргинал Zastava TurboZeta/
• УПАЉАЧ 24V
• ФИЛТЕР за ГОРИВО - FIAAM FR 4935A
• ФИЛТЕР за ГОРИВО - FRAD 40.60.18/130
• ФИЛТЕР за УЉЕ - FRAD 40.60.16/110
• ХАЛОГЕНКА БЕЛА со РЕШЕТКА 14см - МОЖЕ да се КОРИСТИ за РИКВЕРЦ
• ХАЛОГЕНКИ КОМБИНИРАНИ ЖОЛТО-БЕЛИ - ПРАВОАГОЛНИ 17х7см
• ХИДРОУЛИЧНИ ДИЗАЛИЦИ 10-15 т.
• ШТОП СВЕТЛА /SATURNUS/ - ЦРВЕНИ - БЕЛИ

NAPOMENA:
* DOKOLKU sum NEDOSTAPEN ne OChAJUVAJTE & PRATETE SOCIJALKA - FAST REPLY.
* NESERIOZNI & NEREALNI PONUDI, ne go GUBETE VASHETO DRAGOCENO VREME so ZEVZEK MUABET.

09:00 - 21:00 chas.
M.o.B.i / 075 584 501 / Viber / WhatsApp / SMS /

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

Пеџа
Потврден огласувач
075584501
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам