1 / 10
Venecijaner roletni Komarnici Variolajt EFTINO !!!!!!!!!!
15 €
25.11.2022 20:11

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Izrabotuvam i montiram VENECIJANER I VARIOLAJT od izraelski i italijanski repromaterjali so SERTIFIKAT od renomiranata izraelska kompanija HOLIS INDUSTRIS METAL i italijanskata ITIAREDO kako i komarnici(fiksni,na sharki i rolo). VENECIJANER-(16mm shirina na lenta,21mikron debelina na lenta,izraelski aluminium) VENECIJANER-eur.m2(25mm shirina na lenta,21mikron debelina na lenta,izraelski aluminium) VARIOLAJT-od 13eur do 25eur m2(italijansko platno so sertifikat) KOMARNICI-FIKSEN 15eur.m2,NA SHARKI 18eur.m2,ROLO KOMARNIK 35eur.m2

Категорија: Услуги, Сервисери / Градење, Реновирање / Ролетари

Се продава од:

Aromatik
Потврден огласувач
078456469
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам