1 / 5
Kamion Mercedes AKTROS 1841
13.500 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

11.06.2021 17:41

Штип / Штип

prodavam kamion mercedes aktros 1841 euro5 mega uvezen od germania proizveden 2oo6 godina
ima 100ooookm na bugarski registerski tablici
kamionot momentalno vozi Svedska Danska Germania osiguranje plateno do februai 2018

pisi poraka ako ste zinteresirani,
ili javete se na tel
i na tel.viber 004915756862139

Viber +393471395042

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

Marjan
Потврден огласувач
070517145
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам