1 / 12
ROLETNI, KOMARNICI,TENDI,VENECIJANER,VARIOLAJT,ZEBRA I ROLO
1 МКД
29.08.2018 19:40

Кисела Вода / Скопје

PRODAZBA I MONTAZA NA VARIOLAJT, VENECIJANER , ROLETNI PVC I ALUMINIUM , KOMARNICI ALUMINIUMSKI SO FIBERGLAS MREZA- (FIKSEN, VRATA ,ROLO,SIBER) , TENDI NA KORPA, NA KRASI OD PVC I IMPEGRIRANO PLATNO, ZELATINA , FISNI SO LEKSAN, CADORI , ZEBRA I ROLO ZAVESI OD GERMANSKO PROIZVODSTVO

INFORMACII ISKLUCIVO NA
077/670-691

Категорија: Дом и Градина / Домашен текстил и Завеси / Вариолајт

Се продава од:

P.Jovanov
Потврден огласувач
076752978
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам