1 / 12
Garsonera na samiot kej Klara
По Договор
Денес 10:50

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

2

Квадратура:

30 m²

Греење:

Струја

Спрат:

2 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Наместен

Лифт:

Да

Број на балкони:

Нема

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Исток

STUDIO 3

.STUDIOTO SE NAOGA DO HOTEL ROYAL I
TNOT VO NOVA ZGRADA NA SAMIOT KEJ .VO NEGO IMA : MINI KUJNA SO IVETAR, KUPATILO TV-KABLOVSKA , ITERNET, ZATVOREN BALKON (FRANCUSKI) , FEN , PEGLA ,MASINA ZA PEREJNE ,KLIMA , PRED ZGRADATA IMA PARKING..STUDIOTO IMA KAPACITET ZA 2 OSOBI IDEALEN ZA PAR..TE .047/452612.. MO. 078-209-663 i VIBER ISTIOT BROJ.KORISTETEJA DADENATA MAPA PODOBRO DA NE PRONAJDETE .. . . STUDIOTO SE IZDAVA DNEVNO A GOSTINOT MOZE DA PRESTOJUVA KOLKU SAKA CENATA E DNEVNA PO DOGOVOR.

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

SLOBODANKA
Потврден огласувач
078209663
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам