1 / 12
Izrabotka na kujni po merka
1 МКД
27.06.2022 06:19

Кисела Вода / Скопје

Profesionalna izrabotka na kujni po merka
Izbor na materijal i okov po zelba na klientot
Trodimenzionailna prezentacija na lice mesto
Cenata sami ja odlucuvate,nase e da Vi ponudime a Vase da odberete
Od idea do montaza 7-10 rabotni dena (osven medijapan 15 dena)

Категорија: Дом и Градина / Кујна / Кујнски мебел

Се продава од:

Goran
Потврден огласувач
070228395
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам