1 / 10
Plasticni kalapi za podni, fasadni plocki i drugi kalapi
По Договор
03.08.2022 12:17

Неготино

plasticni kalapi za izrabotka na podni,fasadni plocki i kalapi za izrabotka na barok stolbcinja,fontani figuri zardinjeri, krsen kamen i razni dekorativni proizvodi. tel/043-361-757/070-247-068 www.delaplast.com

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Опрема за градежништво

Се продава од:

viluskar
Потврден огласувач
070483788
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам