1 / 9
Masini za betonski blokovi,оѓаци,ivicnjaci,kapi i dr...
По Договор
03.08.2022 12:17

Неготино

avtomatski i poluavtomatski masini za betonski blokovi standard i moze po vasi dimenzii, masini za bekaton plocki , vibro masi, mesalki za beton, masini za ivicnjaci, masini za ogaci, kapi i dr tel/ 043-361-757 043-361-757 043-361-757 075336274 www.delaplast.com

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Опрема за градежништво

Се продава од:

viluskar
Потврден огласувач
070483788
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам