1 / 7
Masini za betonski blokovi, plasticni kalapi za podni i fasa
По Договор
16.09.2022 12:08

Неготино / Неготино

avtomatski i poluavtomatski masini za betonski blokovi standard i moze po vasi dimenzii, masini za bekaton plocki , vibro masi, mesalki za beton, masini za ivicnjaci, masini za ogaci kako i kalapi za izrabotka na vestacki kamen i kalapi za bekaton plocki kalapi za izrabotka na barok stolbcinja,fontani figuri zardinjeri i dr. tel/ 043-361-757 i 075336274 / 070247068 www.delaplast.com

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Индустриски машини

Се продава од:

viluskar
Потврден огласувач
070483788
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам