1 / 12
IZDAVAM APARTMAN NA 50 M DO KEJOT
По Договор
29.08.2022 09:32

Охрид / Охрид

Квадратура:

38 m²

Греење:

Струја

IZDAVAM GARSONJERA NA SAMO 50 M DO KEJOT .GARSONJERATA POSEDUVA KLIMA URED, KABLOVSKA TV, TOALET , SOPSTVENA LETNA TERASA SO PREKRASNO UREDEN DVOR, KUJNA I WI-FI.
SE NAGOA POMEGU HOTEL TINO I SU HOTEL.
Категорија: Недвижности / Соби

Се продава од:

Riste
Потврден огласувач
38975730757
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам