1 / 5
izdavam stan vo centarot na Ohrid, 2 min peski od carsija
25 €
Цената не е фиксна
21.09.2022 11:22

Охрид / Охрид

Број на соби:

1

Квадратура:

26 m²

Греење:

Струја

Спрат:

2 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Број на балкони:

Нема

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Североисток

Stanot e na 2 minuti peski od carsijata ima parking pred zgradata, avtobuska postojka vednas nasproti zgradata od kade imate prevoz do bilo kade vo (ohridsko, strusko),krevet 200 na 180cm , opremena mini kujna,kupatilo, klima ured
tv-kabelska, internet, idealen e za mlad par koj saka da bide vo centarot na slucuvajnata. Cenata za stanot von sezona e 25 evra od vecer.

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

gjoko
Потврден огласувач
070681478
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам