1 / 7
Smestaj vo Ohrid-studija "AMIGO" vo centarot na gradot
450 МКД
05.11.2022 13:40

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Izdavam studija,dvokrevetni i trokrevetni.Sekoe studio ima posebno kupatilo,kompletno opremena kujna,tv,wi-fi internet i terasa.Smestajot se naogja vo centarot na gradot,5 minuti peski do plostadot,10 minuti peski do plaza.Isto taka kukjata raspolaga i so sopstven parking.Cena mnogu povolna, 450 denari po osoba !
Za informacii i rezervacii kontaktirajte so nas na:
e-mail:goki-oh@hotmail.com
mob:070/536-119

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Апартмани

Се продава од:

Goran
Потврден огласувач
070536119
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам