1 / 4
Prodavam plac bo berovo mesnost FETA -so pogled na ezero
30 €
31.07.2022 10:37

Берово / Берово

Квадратура:

1440 m²

Тип на земјиште:

Останатоprodavam plac vo Berovo
.
placot se naoga odma do asvalten pat, so voda struja
placot e na odlicna mesto polozba so pogled na ezero.okolu so borova suma
pogodno za izgradba na vikendica ili vila.NAJDOBROTO VO TOJ REGION
Placot se naoga do motel "BISTRA"


telefon
071273421

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

kuman
Потврден огласувач
077686075
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам