1 / 12
KTM SX-F / EXC 250 PROX Connecting rod kit 03.6326
10.750 МКД
Цената е фиксна
Со вклучен ДДВ
24.04.2021 12:19

Скопје Центар / Скопје

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Марка:

KTM

Вид:

Крос / Ендуро

Година:

2007

Модел:

SX-F 250

KTM SX-F 250 2006-2012 / KTM EXC 250 2007-2013
PROX Connecting rod kit 03.6326

Имаме на лагер, може да се купи веднаш преку интернет од нашата ВЕБ страна: motoparts.com.mk
достава за 1 ден низ цела Македонија, плаќање при превземање
www.motoparts.com.mk

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

ДЕЛОВИ - Велес
ул.Благој Ѓорев 152
Потврден огласувач
043522757
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам