1 / 12
Соби и апартмани - Охрид
По Договор
05.09.2022 09:18

Охрид / Охрид

Квадратура:

250 m²

Спрат:

1

Греење:

Струја

Издавам апармани, студиа и соби во зависност од потребите на гостите во Охрид, кај градската болница.
Апартманите се на прв кат и приземје.
Опремени се со:
- засебни кујни (фрижидер, решо, прибор за јадење )
- засебни купатила
- Интернет и кабелска тв има во секоја соба
- прекрасно дворно место каде можите да одморите и да се релаксирате
- сопствен паркинг простор
- хигиена на високо ниво
- балкони


Инфо и резервации на телефон:
078 698 721
075 558 516

Категорија: Недвижности / Соби

Се продава од:

Stefan
Потврден огласувач
+38978698721
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам