1 / 7
Се издава апартман во Љубаништа-Охрид
30 €
Денес 08:07

Охрид / Охрид

Se izdava apartman vo Ljubanista, koj se naoga na glavniot pat nasproti poranesniot Dom na kultura. Apartmanot vo koj moze da se smestat 5 osobi e kompletno opremen so kujna, dneven prestoj so TV, spalna soba i toalet. Ima ureden dvor i sopstven parking.
ljubanista љубаништа lubanista sobi соби room rooms apartment apartments апартман апартмани apartman apartmani

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Апартмани

Се продава од:

Goko
Потврден огласувач
075755426
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам