1 / 10
Екстра сместување во Охрид
По Договор
21.08.2022 11:25

Охрид / Охрид

Квадратура:

250 m²

Спрат:

1

Греење:

Струја

Почитувани, издавам апармани,студиа и соби во Охрид во зависност од потребите на гостите, кај градската болница.
Опремени се засебни купатила, кујни, тв , интернет, балкони, приватен паркинг простор.
Објектот располага и со прекрасно дворно место за одмор и релаксирање.

Резервации на телефоните:
078 698 721
046 261 406


Резервации на бројот:
078 698 721
075 558 516
046 261 406

Категорија: Недвижности / Соби

Се продава од:

Stefan
Потврден огласувач
+38978698721
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам