1 / 9
SOBI I APARTMANI,,DISHLI,, nas.,,Ezerski lozja,,Struga
1.000 МКД
Цената не е фиксна
27.08.2022 12:29

Струга / Струга

Состојба на предмет
Нов

raspolagame so trokrevetni sobi so zasebni kupatrila i terasi so vkupna povrshina od min.30m2
apartmenite se optemeni so nov nameshtaj-brachen lezaj,dvosed i fotelja so moznost za spushtanje,zasebni kujni,kupatila,tv i terasi,povrshina do 45m2 tel.070 362 786 , 070 362 787

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Соби

Се продава од:

GJORGI
Потврден огласувач
070362787
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам