1 / 10
Апартмани и соби Маркоски - Резервирај
По Договор
08.09.2022 13:43

Охрид / Охрид

Квадратура:

250 m²

Спрат:

1

Греење:

Струја

Почитувани,
Се издаваат апартмани и соби во Охрид, кај градската болница. Апартманите располагаат со засебни купатила, мини-кујна, тв и интернет, обезбеден приватен паркинг, дворно место за одмор за одмор и релаксација, секоја соба има и тераса.

Адреса : Момчило Јорданоски 84, Охрид.


Инфо и Резервации на телефон:
076 246 080 - Стефан
075 558 516 - Ружа

Категорија: Недвижности / Соби

Се продава од:

Stefan
Потврден огласувач
+38978698721
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам