1 / 12
OHRID APARTMANI DO EZERO
1 €
30.11.2022 16:00

Охрид / Охрид

ИЗДАВАМ НОВИ АПАРТМАНИ ВО ЦЕНТАР, ДО ХОТЕЛ РИВИЕРА, КЛИМА , КОМПЛЕТ ОПРЕМЕМЕНА КУЈНА, КАБЕЛСКА ТВ, БЕЗЖИЧЕН ИНТЕРНЕТ, ТЕРАСА СО ПОГЛЕД НА ЕЗЕРО И СТАР ГРАД, ПАРКИНГ ЗА КОЛА ТЕЛ. ЗА КОНТАКТ ----- 071 714 742

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Апартмани

Се продава од:

Лазо
Потврден огласувач
071714742
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам